Levent Nakliyat

Levent Nakliyat

Genç Nakliyat olarak Levent civarı ve İstanbul’un tüm semtlerine kaliteli nakliye hizmeti vermekteyiz.Yılların verdiği birikim ve tecrübe ile birlikte zamanın koşullarına uyarak kendimizi daha da yenileyerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Levent Nakliyat ve Depolama Hizmetlerimiz

  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis ve Büro Taşımacılığı
  • Stand ve Fuar Taşımacılığı
  • Montaj ve Demontaj
  • Eşya Depolama Hizmetleri

Genç Nakliyat olarak Levent evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı önce ekspertiz elemanımız tarafından incelenerek nasıl ve ne zaman taşınacağını sizlerle birlikte görüş alışverişinde bulunarak gerekli planlamalar yapılır. Daha sonra eşyalarınız kaliteli paketleme malzemeleriyle sarılarak uzman personelimiz tarafından düzenli bir şekilde araçlarımıza yüklenir.

Diğer taşınacağınız adrese gittikten sonra eşyalarınız nakliye aracımızdan yine düzenli bir şekilde evinize taşınarak paketleme malzemeleri açıldıktan sonra gerekli kurulumlar yapılır. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra eşyalarınız sizin istediğiniz şekilde de yerlerine düzenli bir şekilde konulur.

Genç Nakliyat Olarak İlkelerimiz

Her zaman maddiyattan önce müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak kaliteden ödün vermeden güler yüzlü bir hizmet sunmaktır. Vizyonumuz ve misyonumuzu her zaman bu ilkeler doğrultusunda yürütmeye çalışıyoruz. Tüm müşterilerimizi kendi ailemizden birisi olarak görüp gerekli çalışmayı ve samimiyeti saygılı ve düzgün personelimizle birlikte uygulamaya çalışıyoruz.

Levent civarında nakliye hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimiz adres olarak bize çok yakın olduğundan dolayı gerekli hizmeti çok hızlı ve zamanında ulaşma imkanı bulabilmektedirler.

Antika Malzemeleri Taşınırken Yapılan Çalışma
Araçlarımızın Tümü Kapalı Kasa Olup İçleri Bu Tip Malzemelerin Taşınması İçin Dizayn Edilmiştir.

Genç Nakliyat olarak tüm Levent Bölgesinde verdiğimiz bu tip hizmetlerin yanı sıra çok değerli sistem odalarındaki kabinet ve server makinalarının taşınma hizmetini de yapmaktayız. Bu server cihazlarının taşınmasının ne kadar önemli ve bilinçli bir taşınma işlemini gerektirdiğinin farkındayız. Bu çalışmalarımızdan da hangi şirketlere nasıl bir cihazlar taşıdığımızı da gerektiğinde referans olarak verebiliriz.

Genç  Nakliyat Ekibine 0212 325 44 72 veya 0532 201 58 77 numaralı telefonlardan 7/24 saat ulaşabilirsiniz.

Şirket profilimiz gereği hem güler yüzümüzle hem de kaliteli işçiliğimizle siz kıymetli müşterilerimize daha uzun yıllar çizgimizi bozmadan hizmet vermeyi amaç edinmekteyiz. Ofisimizin adresine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

Hemen Ara